Що таке курси Travelite Agro

Онлайн школа Travelite AGRO - це відео курси та навчальні відео майстер класи від агро експертів з США, Канади, Німеччини, Нової Зеландії, Бразилії, Великобританії та інших країн світу. Щоб зрозуміти як виглядають навчальні відео ми підготували для вас кілька прикладів.

Каталог курсівСергій Богомаз, Керівник агрономічної служби компанії «Агрохімічні Технології»

"Наразі можу стверджувати, що з огляду на зручність та ефективність такого онлайн навчання, воно варте того часу і коштів. Поясню так: цінність тієї інформації, що подається експертами з різних країн, величезна. Адже що ми маємо в Україні: людина, яка цікавиться агрономією і прагне вчитись, змушена по крупинках щось відшукувати з різних джерел, хоча тих крупинок практично немає де шукати."

Юрій Лисак, Головний агроном групи компаній "Агро Регіон"


Я завжди займаюсь самоосвітою і мотивую до навчання своїх працівників. Ми часто відвідуємо, проводимо семінари, навчальні курси. Мені завжди цікаве нове.  Беручи до уваги порівняння з декількома конкурентними продуктами, маю на увазі подібні тренінги, то по пшениці «зайшло на ура»! 

Сергій Голованов, Головний економіст, приватне підприємство "Світанок"


Зарубіжні країни мають змогу накопичувати і систематизувати свій досвід, і я вважаю, що нам піде лише на користь використання такого досвіду, знань та інформації, які набувалися десятиліттями. Перевага онлайн – це значно дешевше і швидше. Завдяки інформативно підготовленій презентації, отримана інформація більш сприйнятна для засвоєння.