Отримайте пробний доступ до платформи Travelite AGRO

Відгуки наших клієнтів та учасників

Сергій Богомаз, Керівник агрономічної служби компанії «Агрохімічні Технології»"Наразі можу стверджувати, що з огляду на зручність та ефективність такого онлайн навчання, воно варте того часу і коштів. Поясню так: цінність тієї інформації, що подається експертами з різних країн, величезна. Адже що ми маємо в Україні: людина, яка цікавиться агрономією і прагне вчитись, змушена по крупинках щось відшукувати з різних джерел, хоча тих крупинок практично немає де шукати."

Юрій Лисак, Головний агроном групи компаній "Агро Регіон"Я завжди займаюсь самоосвітою і мотивую до навчання своїх працівників. Ми часто відвідуємо, проводимо семінари, навчальні курси. Мені завжди цікаве нове. Беручи до уваги порівняння з декількома конкурентними продуктами, маю на увазі подібні тренінги, то по пшениці «зайшло на ура»!


Сергій Голованов, Головний економіст, приватне підприємство "Світанок"Зарубіжні країни мають змогу накопичувати і систематизувати свій досвід, і я вважаю, що нам піде лише на користь використання такого досвіду, знань та інформації, які набувалися десятиліттями. Перевага онлайн – це значно дешевше і швидше. Завдяки інформативно підготовленій презентації, отримана інформація більш сприйнятна для засвоєння.


Досвід кращих агро експертів світу


Ви отримаєте доступ до унікальних навчальних відео та матеріалів перекладених на українську мову. Більше 10 курсів, створених на базі Онлайн Агро Консиліуму та онлайн вебінарів.


Контакти


Для питань щодо безготівкової оплати, корпоративних підписок та інших питань про відео курси.

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47

[email protected]