Як виглядаяє курс по пшениці

Ми підготували декілька прикладів відео, які дозволяють отримати уявлення про формат та зміст курсу.

Найповнійший курс по технологіям вирощування пшениці


Ми вперше провели в Україні такий формат обміну знаннями залучивши провідних світових науковців, професорів, та агроекспертів. Уявіть собі більше 15 годин онлайн майстер класів по сучасним технологіям вирощування пшениці. І все це практичні, вузькоспеціалізовані та, головне, перевірені роками знання та технології від агро університетів, дорадчих служб та агровиробників з таких країн як США, КАНАДА, Німеччина.

Всі матеріали, презентації та навчальні відео перекладені на українську мову.

Програма курсу


  Агрономія
Available in days
days after you enroll
  Живлення
Available in days
days after you enroll
  Захист
Available in days
days after you enroll
  Бонусна секція. Українські практики
Available in days
days after you enroll
Сергій Богомаз, Керівник агрономічної служби компанії «Агрохімічні Технології»


"Наразі можу стверджувати, що з огляду на зручність та ефективність такого онлайн навчання, воно варте того часу і коштів. Поясню так: цінність тієї інформації, що подається експертами з різних країн, величезна. Адже що ми маємо в Україні: людина, яка цікавиться агрономією і прагне вчитись, змушена по крупинках щось відшукувати з різних джерел, хоча тих крупинок практично немає де шукати."

Юрій Лисак, Головний агроном групи компаній "Агро Регіон"


Я завжди займаюсь самоосвітою і мотивую до навчання своїх працівників. Ми часто відвідуємо, проводимо семінари, навчальні курси. Мені завжди цікаве нове. Беручи до уваги порівняння з декількома конкурентними продуктами, маю на увазі подібні тренінги, то по пшениці «зайшло на ура»! 

Сергій Голованов, Головний економіст, приватне підприємство "Світанок"


Зарубіжні країни мають змогу накопичувати і систематизувати свій досвід, і я вважаю, що нам піде лише на користь використання такого досвіду, знань та інформації, які набувалися десятиліттями. Перевага онлайн – це значно дешевше і швидше. Завдяки інформативно підготовленій презентації, отримана інформація більш сприйнятна для засвоєння.