Як виглядаяє курс по пшениці
Ми підготували декілька прикладів відео, які дозволяють отримати уявлення про формат та зміст курсу.
Найповнійший курс по технологіям вирощування пшениці
Ми вперше провели в Україні такий формат обміну знаннями залучивши провідних світових науковців, професорів, та агроекспертів. Уявіть собі більше 15 годин онлайн майстер класів по сучасним технологіям вирощування пшениці. І все це практичні, вузькоспеціалізовані та, головне, перевірені роками знання та технології від агро університетів, дорадчих служб та агровиробників з таких країн як США, КАНАДА, Німеччина.
Всі матеріали, презентації та навчальні відео перекладені на українську мову.
Програма курсу
- Джон Херд. Живлення. Тестування грунту. pH грунту. Внесення азоту.Збільшення вмісту білка в зерні. Живленя фосфором. (130:55)
- Джон Херд. Живлення. Затрати на вирощування пшениці. Фосфор. Сірка. Калій. Мідь. Марганець. Цинк. (63:26)
- Доктор Тао Хайнг. Живлення. Вплив азоту на врожай. Що впливає на високий рівень білка в зерні. Форми та час внесення азоту. Фоліарне внесення. Досліди по внесенню азоту. Нестача хлору. Додаткове внесення хлору. (101:22)
- Джанет Нодель. Захист від шкідників. Інтегроване управління шкідниками. Хлібний пильщик. Злакові попелиці. Пшеничні трипси. Озима совка. П'явиці. Жужелиця хлібна. Чорна пшенична муха. (110:18)
- Ендрю Фріскоп. Захист від хвороб. Види хвороб. Тверда сажка. Кореневі гнилі пшениці. Захворювання листя. Грибкові плямистості листя. Стеблова іржа, бура стеблова іржа. (110:18)
- Доктор Дрю Ліон. Боротьба з бур‘янами. Стійкість бур'янів до гербіцидів. Інтегроване управління поширенням бур'янів. Стоколос покрівельний. Егілопс циліндричний. Дике жито. Метлюг звичайний. (103:14)
- Келсі Андерсон-Онофре. Вірусні хвороби. Мозаїковий вірус пшениці. Вірус жовтої карликовості пшениці. Боротьба з вірусами. (27:34)
- Сара Ланкастер. Боротьба з бур‘янами. Гербіциди для контролю широколистих. Ваточник сирійський. Берізка польова. Фіалка триколірна. Падалиця ріпаку. Доктор Дрю "відповіді на запитання". (41:32)
- Тімоті Паулітц. Хвороби. Зернові цистові нематоди. Управління. (36:11)
Сергій Богомаз, Керівник агрономічної служби компанії «Агрохімічні Технології»
"Наразі можу стверджувати, що з огляду на зручність та ефективність такого онлайн навчання, воно варте того часу і коштів. Поясню так: цінність тієї інформації, що подається експертами з різних країн, величезна. Адже що ми маємо в Україні: людина, яка цікавиться агрономією і прагне вчитись, змушена по крупинках щось відшукувати з різних джерел, хоча тих крупинок практично немає де шукати."
Юрій Лисак, Головний агроном групи компаній "Агро Регіон"
Я завжди займаюсь самоосвітою і мотивую до навчання своїх працівників. Ми часто відвідуємо, проводимо семінари, навчальні курси. Мені завжди цікаве нове. Беручи до уваги порівняння з декількома конкурентними продуктами, маю на увазі подібні тренінги, то по пшениці «зайшло на ура»!
Сергій Голованов, Головний економіст, приватне підприємство "Світанок"
Зарубіжні країни мають змогу накопичувати і систематизувати свій досвід, і я вважаю, що нам піде лише на користь використання такого досвіду, знань та інформації, які набувалися десятиліттями. Перевага онлайн – це значно дешевше і швидше. Завдяки інформативно підготовленій презентації, отримана інформація більш сприйнятна для засвоєння.